Oldřich Kulhánek - EX Libris Ing. M. Najman
litografie, rok 2012, signováno DU, rozměr 14 x 10 cm, volný list
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
tuš, papír, rok 1965, rozměr 13 x 12 cm, rám, vystaveno Praha 2011
lept, rok 1967, signováno PD, číslováno 16/30, rozměr 29 x 20,5 cm, rám, vystaveno Praha 2018
Cena: 10000
Aktuální cena: 10000
olej, plátno, rok 2022, signováno LD, rozměr 40 x 40 cm, dílo z atelieru autora
kvaš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 34 x 60,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, vzácné dílo ještě před změnou jména autora (Zdeněk Müller)
Cena: 700
Aktuální cena: 700
dřevoryt, rok 1947, signováno PD, rozměr 12 x 8,6 cm, volný list
aktivní grafika, rok 1958, signováno PD, číslováno 33/100, rozměr 9,5 x 11 cm, volný list, reprodukováno v soupisu díla, ohnutý roh mimo tiskovou plochu
serigrafie, rok 1998, signováno PD, aut. tisk, rozměr 23 x 28 cm, rozměr papíru 100 x 70 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
akvarel, papír, rok 2008, signováno PD, rozměr 33 x 22 cm, rám, dílo z ateliéru autora
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13,3 cm, volný list