Karel Valter - Na cestě
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
tempera, karton, 60. léta, signováno PD, rozměr 22,5 x 26 cm, volný list, vystaveno Praha 2018
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
dřevoryt, rok 1948, signováno PD, rozměr 20,5 x 14 cm, volný list
Cena: 6500
Aktuální cena: 6500
temper, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 25 x 22 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
kniha v kazetě, 3x suchá jehla, rok 1967, každá signována PD, číslováno 21/69, rozměr díla 30 x 23 cm, signatura Annie le Brun, v knize několik reprodukcí koláží
litografie, rok 1997, signováno PD, číslováno 3/X, rozměr 26 x 18 cm, rám
Cena: 15000
Aktuální cena: 15000
tempera, papír, rok 1944, signováno LD, rozměr 30 x 44 cm, volný list, dílo z významné sbírky
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
pastel, papír, rok 1961, signováno PD, rozměr 21,5 x 29,5 cm, volný list
litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 40/60, rozměr 30 x 42 cm, volný list
kresba, tužka, akvarel, rok 1993, signováno a popis vzadu, vystaveno: Moderní česká kresba, Galerie Vltavín, září - říjen 2000, č. kat. 63, rozměr 30 x 44 cm, volný list
Cena: 500
3x světlotisk děl z roku 1924, vydalo nakladatelství Aventinum (dříve Artia) v roce 1990, se svolením ing. Otakara Štorcha, syna Dr. Otakara Štorcha-Mariena, rozměr cca. 3x 51 x 33 cm, volné listy