Aleš Lamr - Brána
litografie, rok 1989, signováno PD, číslováno 2/50, rozměr 70 x 55 cm, volný list
kresba, pastel, papír, rok 1932, signováno PD, rozměr 16 x 23,5 cm, volný list, dílo z pozůstalost autora
kniha, 4x suchá jehla, 1x kresba, vše signováno, tento výtisk má číslo 24 z 200, rozměr suchých jehel 20,5 x 12 cm, rozměr kresby 16 x 5 cm
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
litografie, rok 1924, signováno PD, soupis Siblík č. 63, str. 102, rozměr 32 x 24,5 cm, volný list
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
tuš, papír, 70 léta, signováno PD monogramem, rozměr 10,5 x 6,7 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 350
Aktuální cena: 350
litografie, rok 1985, signováno DU, rozměr 10 x 8 cm, volný list
suchá jehla, rok 1947, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 73 č. 168, rozměr 10,6 x 7,8 cm, volný list
litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 9/30, rozměr 23 x 17 cm, volný list
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1897, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm