Brána

Aleš Lamr  - Brána

litografie, rok 1989, signováno PD, číslováno 2/50, rozměr 70 x 55 cm, volný list

Tvary

František Hudeček  - Hračky

kresba, pastel, papír, rok 1932, signováno PD, rozměr 16 x 23,5 cm, volný list, dílo z pozůstalost autora

Od kolébky ke krematoriu

Vladimír Komárek  - Od kolébky ke krematoriu

kniha, 4x suchá jehla, 1x kresba, vše signováno, tento výtisk má číslo 24 z 200, rozměr suchých jehel 20,5 x 12 cm, rozměr kresby 16 x 5 cm

Vlnění

František Hudeček  - Vlnění

Cena: 2100
Aktuální cena: 2100

tuš, papír, 70 léta, signováno PD monogramem, rozměr 10,5 x 6,7 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Sedící I.

František Gross  - Sedící I.

suchá jehla, rok 1947, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 73 č. 168, rozměr 10,6 x 7,8 cm, volný list

Zrcátko

Boris Jirků  - Zrcátko

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 9/30, rozměr 23 x 17 cm, volný list

Má vlast I.

Karel Demel  - Má vlast I.

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list

La Plume

Alfons Mucha  - La Plume

litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1897, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm