Marián Komáček  -  V tieni

Aktuální kupující: 0066

Marián Komáček (*11.12.1959 )

Identifikační číslo: 5818

litografie, rok 1994, signováno DU, číslováno 82/100, rozměr 22 x 16 cm, volný list, druhé dílo Igor Benca (nar. 1932) - Pritažlivosť, lept, rok 1992, signováno DU, číslováno 122/130, rozměr 22 x 16 cm (oba autoři žáci Prof. Brunovského)

Vyvolávací cena: 800Kč