. Toyen ( Marie Čermínová )  -  André Breton - La lampe dans l'horloge

Aukce je již uzavřena dne: 13.03.2018 20:15:00

. Toyen ( Marie Čermínová ) (*21.09.1902 †09.11.1980)

Identifikační číslo: 4703

kniha, 2x originální litografie, rok 1948, značeno v kameni, exemplář č. 184, rozměr grafiky 2x 19 x 11,5 cm

Vyvolávací cena: 10500Kč