Cyril Bouda  -  Mrtvým

Aukce je již uzavřena dne: 12.03.2018 22:00:00

Cyril Bouda (*14.11.1901 †29.08.1984)

Identifikační číslo: 3546

litografie, rok 1945, signováno v kameni, rozměr 44 x 30,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč