Maxmilian Švabinský  -  Duha

Aukce je již uzavřena dne: 12.03.2018 21:35:00

Maxmilian Švabinský (*17.09.1873 †10.02.1962)

Identifikační číslo: 5230

dobová reprodukce, rok 1941, signováno PD, značeno LD v kameni, rozměr 44 x 52 cm, volný list, horší stav okraje

Vyvolávací cena: 400Kč