Vlastimil Beneš  -  Krajina se stožárem

Aukce je již uzavřena dne: 12.03.2018 20:40:00

Vlastimil Beneš (*03.10.1919 †17.09.1981)

Identifikační číslo: 3962

akvarel, papír, rok 1945, signováno LD, rozměr 39 x 59 cm, rám

Vyvolávací cena: 4900Kč