Cyril Bouda  -  Olomouc

Aukce je již uzavřena dne: 12.03.2018 20:00:00

Cyril Bouda (*14.11.1901 †29.08.1984)

Identifikační číslo: 5808

litografie, rok 1944, signováno PD, rozměr 32 x 42,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 3300Kč