Ota Janeček  -  Flora

Aktuální cena: 185000

Ota Janeček (*15.08.1919 †01.07.1996)

Identifikační číslo: 11458

olej, plátno, rok 1960, signováno LD, rozměr 27,5 x 36 cm, rám, vystaveno Praha 2017, číslo katalogu 9056, vzadu razítko Národní galerie

Vyvolávací cena: 45000Kč