Ladislav Zívr  -  Sochařská kresba

Aukce je již uzavřena dne: 13.12.2017 21:15:00

Ladislav Zívr (*23.05.1909 †04.09.1980)

Identifikační číslo: 12003

akvarel, tuš, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 36 x 26 cm, rám, vystaveno Praha 2017

Vyvolávací cena: 4200Kč