Karel Valter  -  Průsek

Aktuální cena: 16000
Aktuální kupující: 0094

Karel Valter (*17.02.1909 †17.11.2006)

Identifikační číslo: 8183

akryl, sololit, rok 1991, signováno PD, rozměr 23 x 31,5 cm, rámováno

Vyvolávací cena: 14000Kč