Jan Zrzavý  -  Benátky

Aktuální cena: 11000
Aktuální kupující: 0951

Identifikační číslo: 8594

lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno

Vyvolávací cena: 9500Kč