Jiří John  -  Jádro

Aktuální cena: 6888
Aktuální kupující: 0094

Jiří John (*06.11.1923 †22.06.1972)

Identifikační číslo: 4759

suchá jehla, rok 1967, signováno PD, rozměr 14,3 x 13,2 cm, rámováno

Vyvolávací cena: 5900Kč