František Gross  -  Strojek

Aktuální cena: 300
Aktuální kupující: 0323

Identifikační číslo: 5774

litografie, rok 1974, signováno PD, rozměr 17 x 9 cm, volný list, soupis díla č. 462

Vyvolávací cena: 300Kč