Ota Janeček  -  Dívka

Aukce je již uzavřena dne: 12.12.2017 21:30:00

Ota Janeček (*15.08.1919 †01.07.1996)

Identifikační číslo: 5771

litografie, pastel, rok 1984, signováno LD, vydáno k 65. narozeninám Oty Janečka, rozměr 29,5 x 18 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1800Kč