Jiří Slíva  -  The Wave (Vlna)

Aukce je již uzavřena dne: 12.12.2017 20:50:00

Jiří Slíva (*04.07.1947 )

Identifikační číslo: 8451

litografie, signováno DU, číslováno 17/50, rozměr 23,2 x 29,4 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2200Kč