Jan Trampota  -  Bárky

Aktuální kupující: 0104

Jan Trampota (*21.05.1889 †19.10.1942)

Identifikační číslo: 7430

litografie, rok 1931, prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932, signováno PD, rozměr 35 x 45 cm, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč