Karel Beneš  -  Van Station tot Generaal

Aukce je již uzavřena dne: 11.12.2017 21:05:00

Karel Beneš (*01.05.1932 †28.09.2021)

Identifikační číslo: 5755

litografie, kniha, rok 1996, signováno DU, číslováno 173/200, rozměr 15 x 10,5 cm

Vyvolávací cena: 100Kč