Oldřich Kulhánek  -  Břetislav Hodek: Smutný monolog o překládání Shakespeara

Aukce je již uzavřena dne: 11.12.2017 21:00:00

Oldřich Kulhánek (*26.02.1940 †28.01.2013)

Identifikační číslo: 6914

litografie, kniha, rok 1993, signováno DU, číslováno 77/100, rozměr grafiky 7,8 x 5,4 cm, vydala Lyra Pragensis

Vyvolávací cena: 700Kč