Aleš Lamr  -  Blesk

Aukce bude ukončena: 11.12.2017 20:35:00

Aktuální cena: 1700

Aleš Lamr (*12.06.1943 )

Identifikační číslo: 6926

litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 56/80, rozměr 32 x 43 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1700Kč