Maxmilian Švabinský  -  Turnovské skály

Aktuální kupující: 0259

Maxmilian Švabinský (*17.09.1873 †10.02.1962)

Identifikační číslo: 5056

litografie, signováno PD, číslováno 13/100, rozměr 15 x 22,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč