Cyril Bouda  -  Malířské zátiší

Aukce bude ukončena: 11.12.2017 20:20:00

Cyril Bouda (*14.11.1901 †29.08.1984)

Identifikační číslo: 5271

litografie, signováno PD, číslováno 6/200, rozměr 39 x 27 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1000Kč