Josef Liesler  -  Návrat ztraceného syna

Aukce bude ukončena: 11.12.2017 20:10:00

Aktuální cena: 1700

Josef Liesler (*19.09.1912 †23.08.2005)

Identifikační číslo: 3027

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 28/130, vzadu popis, rozměr 49 x 29,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1700Kč