František Gross  -  Zátiší

Aukce je již uzavřena dne: 04.10.2017 21:45:00

Identifikační číslo: 10987

olej, karton, signováno PD, rozměr 32 x 44,5 cm, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 7000Kč