Jiří John  -  K.Toman - Měsíce

Aukce je již uzavřena dne: 04.10.2017 20:45:00

Jiří John (*06.11.1923 †22.06.1972)

Identifikační číslo: 5163

suchá jehla, ze souboru Měsíce, signováno PD Jiří John, rok 1970, rozměr 14,5 x 11,5 cm, vystaveno Praha 2013, rámováno

Vyvolávací cena: 5800Kč