Ludmila Jiřincová  -  Dívčí hlava

Aukce bude ukončena: 02.10.2017 20:45:00

Ludmila Jiřincová (*09.05.1912 †22.01.1994)

Identifikační číslo: 9848

litografie, rok 1945, signováno PD, vlevo dole věnování, rozměr 34 x 27 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1800Kč