Eduard Tomek  -  Krajina

Aukce je již uzavřena dne: 04.10.2017 20:00:00

Eduard Tomek (*28.03.1912 †17.08.2001)

Identifikační číslo: 10810

akvarel, papír, signováno PD, vzadu pozůstalostní razítko, rozměr 35,5 x 47,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 850Kč