František Gross  -  Figura

Aktuální cena: 628
Aktuální kupující: 0094

Identifikační číslo: 59

litografie, rok 1974-83, signováno PD, náklad 200 kusů, rozměr 17 x 12 cm, volný list, soupis č. 466

Vyvolávací cena: 300Kč