Oldřich Kulhánek  -  Akt

Aktuální cena: 3100
Aktuální kupující: 0304

Oldřich Kulhánek (*26.02.1940 †28.01.2013)

Identifikační číslo: 10091

litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 21,5 x 14,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 2000Kč