Maxmilian Švabinský  -  Kytice

Aktuální kupující: 0115

Maxmilian Švabinský (*17.09.1873 †10.02.1962)

Identifikační číslo: 278

litografie, signováno PD monogramem, rozměr 18 x 16 cm, volný list

Vyvolávací cena: 800Kč