Kamila Ženatá  -  Sněží

Aukce je již uzavřena dne: 03.10.2017 20:55:00

Kamila Ženatá (*26.12.1953 )

Identifikační číslo: 11072

olej, plátno, rok 2016, signováno vzadu, rozměr 18 x 18 cm

Vyvolávací cena: 1300Kč