Vincenc Beneš  -  Zátiší s ovocem

Aktuální cena: 2400
Aktuální kupující: 0104

Vincenc Beneš (*22.01.1883 †27.03.1979)

Identifikační číslo: 11757

litografie, rok 1927, signováno PD, vydal S.V.U Mánes 1927, rozměr 38 x 53,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1800Kč