Albín Brunovský  -  Ešte jedna Zuzana (Ex Libris Stanislav Staňka)

Aktuální cena: 3600
Aktuální kupující: 0096

Albín Brunovský (*25.12.1935 †20.01.1997)

Identifikační číslo: 5723

litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 131/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list, soupis str. 139 č. 423

Vyvolávací cena: 3500Kč