Maxmilian Švabinský  -  Bílá kamelie

Aukce bude ukončena: 02.10.2017 20:40:00

Aktuální cena: 5500

Maxmilian Švabinský (*17.09.1873 †10.02.1962)

Identifikační číslo: 5740

mezzotinta, papír japan, rok 1910, signováno PD, rozměr 19 x 14 cm, rámováno

Vyvolávací cena: 5500Kč