Alfons Mucha  -  La Plume

Aukce bude ukončena: 02.10.2017 20:25:00

Alfons Mucha (*24.07.1860 †14.07.1939)

Identifikační číslo: 10154

litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1899, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm

Vyvolávací cena: 1200Kč