František Gross  -  Pohled do krajiny

Aukce bude ukončena: 02.10.2017 20:10:00

Aktuální cena: 8000

Identifikační číslo: 11314

olej, sololit, signováno PD, rozměr 24 x 34,5 cm, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 8000Kč