Josef Istler  -  Pythagoras

Aukce bude ukončena: 02.10.2017 20:05:00

Josef Istler (*21.12.1919 †19.06.2000)

Identifikační číslo: 5390

litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33,5 x 24 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2900Kč