Poaukční prodej

Motýl

Anna Khunová  - Motýl

Cena: 250
Aktuální cena: 250

lept, signováno PD, číslováno 123/200, rozměr 18,5 x 12 cm, volný list, vydala Lyra Pragensis

Ulice - Žena

Josef Tockstein  - Ulice - Žena

oboustranná malba, olej, sololit, signováno PD monogramem, rozměr 17 x 24 cm, vzadu pozůstalostní razítko č. 0326

Má vlast V.

Karel Demel  - Má vlast V.

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, dole slepotiskové razítko, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list

Belvedér

Vincenc Beneš  - Belvedér

Cena: 900
Aktuální cena: 900

litografie, signováno PD tužkou a v kameni, číslováno 270/500, rozměr 33,5 x 45,5, cm, rám