Jaromír Stretti - Zamponi - Hradčany v zimě
Cena: 5400
Aktuální cena: 5400
akvatinta, rok 1911, signováno PD, rozměr 33,5 x 31,5 cm, volný list
Cena: 5400
Aktuální cena: 5400
polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 62/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm, horší stav
kniha s původní litografií, rok 1948, kniha signována, rozměr 24 x 17 cm
serigrafie, rok 1983, signováno PD, rozměr 20 x 20 cm, volný list, mírně poškozeno
9x pastel, tuš, papír, rok 1966, rozměr cca. 9x 27 x 35 cm, volné listy
serigrafie, rok 1968, rozměr 89 x 59 cm, rám, soupis: Andy Warhol Prints, Catalogue Raisonné 1962-1987, Feldman/Schellmann Italy 1997, soupis číslo: II.44-53, Campbell´s Soup I 1968, vydání pro Sunday B. Morning 1.12. 2011
akvarel, papír, rok 1945, signováno LD, rozměr 39 x 59 cm, rám
litografie, rok 1948, signováno v kameni, rozměr 91 x 62 cm, rám, vydalo nakladatelství Komenium jako školní pomůcku
litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 18 x 11 cm, volný list