Objekt

. Toyen ( Marie Čermínová )  - Objekt

polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 62/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm, horší stav

Postavy

Jindra Husáriková  - Postavy

serigrafie, rok 1983, signováno PD, rozměr 20 x 20 cm, volný list, mírně poškozeno

Campbells soup

Andy Warhol  - Campbells soup

serigrafie, rok 1968, rozměr 89 x 59 cm, rám, soupis: Andy Warhol Prints, Catalogue Raisonné 1962-1987, Feldman/Schellmann Italy 1997, soupis číslo: II.44-53, Campbell´s Soup I 1968, vydání pro Sunday B. Morning 1.12. 2011

Velikonoce

Josef Lada  - Velikonoce

litografie, rok 1948, signováno v kameni, rozměr 91 x 62 cm, rám, vydalo nakladatelství Komenium jako školní pomůcku