Otakar Kubín ( Othon Coubine ) - Krajina se stromem v popředí
pastel, tužka, papír, rok 1931, signováno PD, rozměr 25 x 32 cm, vzadu lept, volný list, sbírka Adolf Basler
suchá jehla, mezzotinta, rok 1975, signováno DU, číslováno X/X, rozměr 50 x 65,5 cm, volný list
litografie, rok 1945, signováno PD, číslováno 65/300, rozměr 24 x 29,5 cm, rám
lept, rok 1985, signováno DU, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list
Cena: 19000
Aktuální cena: 19000
koláž, lak, karton, rok 1973, signováno vzadu, rozměr 40 x 40 cm, rám, vystaveno Praha 2021
serigrafie, rok 2011, vzadu signováno Z. Sýkora a Lenka Sýkorová, rozměr 21 x 21 cm, volný list
Cena: 2000
litografie, rok 1998, signováno PD, aut. tisk, rozměr 22 x 20 cm, volný list
Cena: 9900
Aktuální cena: 9900
litografie, rok 1900, značeno v kameni, rozměr 17,5 x 17,5 cm, volný list
Cena: 1900
litografie, rok 1998, signováno PD, aut. tisk, , rozměr 27 x 22 cm, volný list