František Hudeček - Postava v kabátu
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
tuš, papír, rok 1943, signováno PD monogramem, rozměr 14,5 x 5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
olej, dřevo, rok 1976, signováno PD a vzadu, rozměr 24 x 31 cm, rám, vystaveno Praha 2017, číslo katalogu 9054
serigrafie, rok 1986, signováno, rozměr 18 x 10 cm, volný list
litografie, rok 1986, signováno DU, rozměr 16,5 x 8,5 cm, volný list, vzadu razítko Sbírka exlibris RNDr. Olga Kalabusová
dřevoryt, rok 1926, značeno PD razítkem, rozměr 20,5 x 15 cm, volný list
litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 24/60, rozměr 49,5 a 37,5 cm, volný list, soupis díla str. 198, č. 476
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
suchá jehla, rok 1964, signováno PD, rozměr 14 x 9 cm, volný list
litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 13/50, rozměr 43 x 32 cm, volný list
Cena: 9900
Aktuální cena: 9900
froasáž, akvarel papír, rok 1974, signováno LD, rozměr 29,5 x 26,5 cm, rám