Jan Hísek - Genesis II.
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
6x světlotisk děl z roku 1924, vydalo nakladatelství Aventinum (dříve Artia) v roce 1990, se svolením ing. Otakara Štorcha, syna Dr. Otakara Štorcha-Mariena, rozměr cca. 6x 51 x 33 cm, volné listy, původní desky
tužka, papír, rok 1946, signováno LD, rozměr 23 x 31 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, vystaveno Mánes 1947, vzadu razítko
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
suchá jehla, rok 1945, signováno DU, rozměr 16,8 x 11,3 cm, volný list v původní knize
Cena: 1600
Aktuální cena: 1600
2x serigrafie, rok 1989, každá signována PD, rozměr 2x 13 x 9 cm, vloženo v původní knize
konvolut 2x litografie, rok 1977, obě signovány PN, rozměr 2x 15 x 11 cm, volné listy
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
tuš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 20,5 x 14,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
suchá jehla, rok 1968, signováno PD, číslováno 4/35, rozměr 15 x 11,5 cm, volný list, popis a podpisy A. Šimotová a J. John
Cena: 600
Aktuální cena: 600
litografie, rok 2017, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12 cm, volný list, dílo z ateliéru autora