Václav Tikal  - Postava

Cena: 7500
Aktuální cena: 7500

tužka, papír, rok 1958, signováno LD, rozměr 23 x 25 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

František Hudeček  - Bez názvu

tuš, papír, rok 1946, signováno DU, rozměr 20 x 19 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Dívčí akt

Boris Jirků  - Dívčí akt

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno A.T, rozměr 22 x 15,5 cm, volný list

Anděl

Jaroslav Válek  - Anděl

Cena: 1100
Aktuální cena: 1100

papírotisk, kolorováno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Tři námořníci

Zdeněk Miler  - Tři námořníci

kvaš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 45 x 29 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, vzácné dílo ještě před změnou jména autora (Zdeněk Müller)

Na louce

Tomáš Bím  - Na louce

litografie, signováno DU, číslováno 37/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list