Josef Istler - Hlava
Cena: 900
Aktuální cena: 900
lept, rok 1997, signováno PD, číslováno 108/110, rozměr 16 x 11,5 cm, volný list
Cena: 900
Aktuální cena: 900
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
kombinovaná technika, rok 1981, signováno DU, rozměr 27 x 22,5 cm, volný list
symetrická grafika, rok 1967, signováno DU, rozměr 35 x 49 cm, rám, vystaveno Praha 2020
dvě suché jehly, kniha, rok 1993, každá signována, číslováno 7/100, rozměr 8,2 x 8,2 cm a 4,8 x 4,8 cm
dřevoryt, rok 1913, signováno PD, rozměr 16,5 x 12 cm, volný list
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
litografie, rok 2008, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 47 cm, rozměr papíru 71 x 70 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
litografie, rok 2021, signováno PD, číslováno 80/130, rozměr 21,5 x 20,5 cm, volný list
kniha, 5x serigrafie, rok 2005, každá signována vzadu, vydal Aulos, číslováno 46/70, rozměr 5x 28 x 28 cm
litografie, rok 1990, signováno PD, rozměr 22,5 x 30 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora