Josef Istler  - Hlava

Cena: 900
Aktuální cena: 900

lept, rok 1997, signováno PD, číslováno 108/110, rozměr 16 x 11,5 cm, volný list

Naturaléza

Petr Nikl  - Naturaléza

Cena: 3400
Aktuální cena: 3400

litografie, rok 2008, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 47 cm, rozměr papíru 71 x 70 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Návrat

Oldřich Jelen  - Návrat

litografie, rok 2021, signováno PD, číslováno 80/130, rozměr 21,5 x 20,5 cm, volný list

Zimní veselice

Zdeněk Miler  - Zimní veselice

litografie, rok 1990, signováno PD, rozměr 22,5 x 30 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Vesnice

Jaroslav Grus  - Vesnice

kvaš, papír, rok 1968, signováno PD, rozměr 61 x 86 cm, rám