Boris Jirků - Dolce Far Riente
litografie, rok 1940, signováno PD, rozměr 33 x 28 cm, rám, soupis Dvořák č. 22
litografie, rok 1977, signováno DU, číslováno 1/25, rozměr 50 x 37 cm, rám, vystaveno Praha 2022
Cena: 25000
Aktuální cena: 25000
litografie, rok 1899, značeno v kameni, rozměr 62 x 25 cm, rám, soupis díla J. Rennert a A. Weill, str. 263, obr. 72, horší stav
olej, sololit, rok 1961, signováno PD, rozměr 50 x 100 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno přímo od rodiny, vystaveno na: Výstava angažované realistické malby, Francie
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
fotografie, signováno PD, rozměr 29,5 x 37,5 cm, volný list, certifikát pravosti přiložen
lept, rok 1969, signováno PD, číslováno 5/10, rozměr 21,2 x 17,2 cm, rozměr včetně prolisů 43 x 39,4 cm, soupis díla str.95 č. 309-319