Parník

Tomáš Bím  - Parník

litografie, rok 1977, signováno DU, číslováno 1/25, rozměr 50 x 37 cm, rám, vystaveno Praha 2022

Flirt

Alfons Mucha  - Flirt

Cena: 25000
Aktuální cena: 25000

litografie, rok 1899, značeno v kameni, rozměr 62 x 25 cm, rám, soupis díla J. Rennert a A. Weill, str. 263, obr. 72, horší stav

Na ostrově Bolševik

František Gross  - Na ostrově Bolševik

olej, sololit, rok 1961, signováno PD, rozměr 50 x 100 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno přímo od rodiny, vystaveno na: Výstava angažované realistické malby, Francie

Bella Italia II.

Albín Brunovský  - Bella Italia II.

lept, rok 1969, signováno PD, číslováno 5/10, rozměr 21,2 x 17,2 cm, rozměr včetně prolisů 43 x 39,4 cm, soupis díla str.95 č. 309-319