Přehled uměleckých děl v aukci  Dvanáctá aukce

Ulice - Žena

Josef Tockstein  - Ulice - Žena

oboustranná malba, olej, sololit, signováno PD monogramem, rozměr 17 x 24 cm, vzadu pozůstalostní razítko č. 0326

Berenice

Karel Nepraš  - Berenice

Cena: 4200
Aktuální cena: 4200

suchá jehla, rok 1963, signováno PD, rozměr 26,5 x 18 cm, volný list

Kytice

Václav Špála  - Kytice

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, rám, vydal S.V.U. Mánes

Motýl

Anna Khunová  - Motýl

Cena: 250
Aktuální cena: 250

lept, signováno PD, číslováno 123/200, rozměr 18,5 x 12 cm, volný list, vydala Lyra Pragensis