Přehled uměleckých děl v aukci  Dvanáctá aukce

Ženská hlava

Josef Čapek  - Ženská hlava

linořez, rok 1917, rozměr 21 x 15 cm, volný list, příloha Veraikonu ročník VII.

Kompozice

Ladislav Novák  - Kompozice

Cena: 8500
Aktuální cena: 8500

froasáž, akvarel, papír, rok 1995, signováno DU, rozměr 29 x 21 cm, volný list

Figura

František Gross  - Figura

Cena: 800

kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 15 x 10,2 cm, volný list, soupis str. 133, č. 323

Lupič

Josef Lada  - Lupič

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

kresba, tuš, běloba, rok 1947, vzadu popis: Sborník SVU Mánes, 1947 (Volné směry XXXIX, s. 65), rozměr 23,5 x 21,5 cm, rám

Náměstí

Karel Chaba  - Náměstí

Cena: 2000

lept, rok 2002, signováno PD, číslováno 53/170, rozměr 20 x 14 cm, volný list