Přehled uměleckých děl v aukci  Dvanáctá aukce

Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, volný list

Paříž

Václav Rožánek  - Paříž

Aktuální cena: 3400

kombinovaná technika, papír, signováno vzadu, rozměr 29 x 20 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora

Pythagoras

Josef Istler  - Pythagoras

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

litografie, rok 1988, signováno PD, číslováno 11/200, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list

Belvedér

Vincenc Beneš  - Belvedér

Cena: 900
Aktuální cena: 900

litografie, signováno PD tužkou a v kameni, číslováno 270/500, rozměr 33,5 x 45,5, cm, rám