Přehled uměleckých děl v aukci  Dvanáctá aukce

Brno

Bohumír Matal  - Brno

litografie, rok 1949, signováno PD, rozměr 46 x 29 cm, volný list

Dívka

Ota Janeček  - Dívka

Cena: 2200
Aktuální cena: 2200

suchá jehla, signováno PD, číslováno 27/90, rozměr 23 x 18 cm, volný list

Buďte opatrní !

Jan Merta  - Buďte opatrní !

litografie, rok 2000, signováno PD, číslováno 97/100, rozměr papíru 50 x 35 cm, volný list

Mrtvým

Cyril Bouda  - Mrtvým

Cena: 500

litografie, rok 1945, signováno v kameni, rozměr 44 x 30,5 cm, volný list

Dívka s copem

Otakar Kubín ( Othon Coubine )  - Dívka s copem

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

suchá jehla, lept, signováno PD, číslováno 2/10, rok 1922, soupis grafického díla J.Siblík, str. 76 č.43, vytištěno ve 10 exemplářích, rozměr 35 x 26,6 cm, volný list

Figura

František Gross  - Figura

Cena: 300
Aktuální cena: 300

litografie, rok 1974, signováno PD, náklad 200 ks, rozměr 17 x 12 cm, volný list, soupis díla str. 193 č. 465

V tieni

Marián Komáček  - V tieni

Cena: 800

litografie, rok 1994, signováno DU, číslováno 82/100, rozměr 22 x 16 cm, volný list, druhé dílo Igor Benca (nar. 1932) - Pritažlivosť, lept, rok 1992, signováno DU, číslováno 122/130, rozměr 22 x 16 cm (oba autoři žáci Prof. Brunovského)